(Entity Reference) Field Formatters (3.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Above
hi: ऊपर

en: Field formatter
hi: क्षेत्र प्रारूप

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Link to the entity
hi: इकाई से लिंक करें
