(Entity Reference) Field Formatters (3.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Hidden
oc: Amagat

en: Above
oc: En dessús

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
