Field Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Field name
de: Feldname

en: Formatter
de: Anzeigeformat

en: Field formatter
de: Anzeigeformat

en: Formatter settings
de: Anzeigeformateinstellungen

en: View mode
de: Ansichtsmodus
