Field Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Field formatter
et: Välja vormindaja

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: View mode
et: Kuvarežiim
