Field Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Field formatter
sv: Fältformaterare

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: View mode
sv: Visningsläge
