Field Formatter (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Field name
ja: フィールド名

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Field formatter
ja: フィールドフォーマッター

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定

en: View mode
ja: ビュー・モード
