Field Formatter (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: View mode
nl: Weergavemodus
