Field Formatter (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Above
ro: Deasupra

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Field formatter
ro: Formatare câmp

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Visually Hidden
ro: Vizual Ascuns
