Field Formatter (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Field name
sr: Назив поља

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Field formatter
sr: Форматер поља

en: View mode
sr: Врста приказа
