Field Formatter (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Inline
ca: En línia

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Hidden
ca: Ocult

en: Above
ca: A sobre

en: Formatter
ca: Formatador

en: Field formatter
ca: Formatador de camp

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Visually Hidden
ca: Visualment amagada
