(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Above
ro: Deasupra

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Field formatter
ro: Formatare câmp

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Visually Hidden
ro: Vizual Ascuns

en: Link to the entity
ro: Legătură către entitate
