(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Field name
hu: Mező neve

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Above
hu: Felette

en: Formatter
hu: Formázó

en: Field formatter
hu: Mező formázó

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Visually Hidden
hu: Vizuálisan rejtett

en: Link to the entity
hu: Hivatkozás az entitásra
