Field Gallery (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: Previous button text
fa: متن دکمه‌ی قبلی

en: Next button text
fa: متن دکمه‌ی بعدی

en: About
fa: درباره

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
