Field Gallery (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: About
lv: Par

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
