Field Gallery (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Field
sk: Pole

en: About
sk: Informácie o

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
