Field Gallery (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Field
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
