Field Gallery (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Field
uk: Поле

en: About
uk: Про модуль

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
