Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Field
be: Поле

en: About
be: Аб

en: Display type
be: Тып паказу

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
