Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
