Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
