Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
