Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: About
ar: حول

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
