Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
