Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Previous button text
fi: Edellinen-painikkeen teksti

en: Next button text
fi: Seuraava-painikkeen teksti

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
