Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Field
he: שדה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Image style
he: סגנון תמונה
