Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
