Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar
