Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Display type
pt: Mostrar tipo

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagem
