Field Gallery (2.0.0-rc3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
