Field Gallery (2.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
