Field Gallery (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
