Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
