Field Gallery (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
