Field Gallery (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
