Field Gallery (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Field
it: Campo

en: Display type
it: Tipo di display

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
