Field Gallery (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Display type
ja: 表示形式

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
