Field Gallery (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Field
pt: Campo

en: Display type
pt: Tipo de exibição

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
