Field Gallery (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Field
de: Feld

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
