Field Group (4.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Fields
be: Палі

en: Details
be: Падрабязна

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Effect
be: Вынік

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Direction
be: Накірунак

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Bundle
be: Набор

en: View mode
be: Лад выгляду

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.
