Field Group (4.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Region
bg: Област на сайта

en: Details
bg: Детайли

en: Direction
bg: Посока

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
