Field Group (4.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Region
mn: Бүс

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
