Field Group (4.0.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Region
hr: Regija

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Fields
hr: Polja

en: Details
hr: Detalji

en: Attributes
hr: Atributi

en: Clone
hr: Kloniraj

en: About
hr: Opis

en: Effect
hr: Efekt

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Direction
hr: Smjer

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven, stroju čitljiv naziv koji sadrži slova, brojeve i donje crtice.
