Field Group (4.0.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Fields
bs: Polja

en: Details
bs: Detalji

en: Clone
bs: Klon

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
