Field Group (4.0.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
