Field Group (4.0.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Region
kk: Аумақ

en: Fields
kk: Өрістер

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Direction
kk: Бағыт

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
