Field Group (4.0.0) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Fields
sk: Polia

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Clone
sk: Klonovať

en: Tab
sk: Karta

en: Default state
sk: Základný stav

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Tabs
sk: Záložky

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Effect
sk: Efekt

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Add a new group
sk: Pridať novú skupinu

en: Direction
sk: Smer

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.
