Field Group (8.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Update
cy: Diweddaru

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Details
cy: Manylion

en: Clone
cy: Clôn

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Effect
cy: Effaith

en: Direction
cy: Cyfeiriad
