Field Group (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Fields
jv: Field

en: Details
jv: Lengkapé

en: Effect
jv: Efék

en: Direction
jv: Arah

en: (active tab)
jv: (tab aktif)
