Field Group (8.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
