Field Group (8.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
